Volná místa

Olympus Surgical Technologies je špičkovým výrobcem zdravotní techniky a své produkty vyváží do celého světa. Staňte se součástí našeho skvělého týmu v Přerově!

ACCOUNTANT | ÚČETNÍ

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním a stabilním oboru
  • Přátelskou a neformální firemní kulturu, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál
  • Možnosti dále se vzdělávat
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Společné firemní akce, výlety a spoustu dalších benefit
  • Pracovní smlouvu do 30.06.2020

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Příprava, kontrola a zaúčtování účetních a daňových dokumentů a

vnitropodnikových transakcí

  • Vedení evidence vystavených a přijatých faktur
  • Příprava dat pro zpracování měsíční uzávěrky / roční účetní závěrky
  • Příprava dat k přiznání DPH, DPPO a ostatních daňových přiznání
  • Příprava dat pro finanční audity
  • Zpracování a účtování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů
  • Vedení pokladny
  • Příprava plateb

CO BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví a souvisejících daňových zákonů
  • Znalost MS Office
  • Zkušenosti práce s ERP systémem, SAP výhodou
  • Pečlivost, důslednost, flexibilita
  • Týmový hráč, pozitivní myšlení
  • Znalost anglického jazyka - úroveň B1/B2 (minimálně mírně pokročilá AJ)

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.
Anna Kozáčková

Virtuální prohlídka

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Prohlédněte si výrobu, kanceláře i zázemí.

Příběh zaměstnance

Vláďa C.
Vláďa C.

„V Olympusu mě od prvního dne školili příjemní a ochotní kolegové, díky nim bylo vše od začátku jednodušší.“